Recepty

Drogi Pacjencie,

formularz służy do zgłoszenia Lekarzowi potrzeby wystawienia recept na leki, stosowane głównie w chorobach przewlekłych, które były już przepisywane przez Twojego Lekarza Rodzinnego.
Jeśli występują jakiekolwiek problemy ze stosowaniem leków lub Twoja sytuacja zdrowotna zmieniła się – prosimy skontaktuj się ze swoim Lekarzem prowadzącym.
Bardzo prosimy o skrupulatne wypełnienie formularza.
Wypełniony formularz trafia bezpośrednio do naszych Lekarzy, jednak pamiętaj, aby prośbę o leki wysyłać kilka dni wcześniej zanim się skończą, nie zawsze jest możliwość, że nasi Lekarze będą mogli wypisać leki tego samego dnia.
Pozdrawiamy i życzymy zdrowia

Administratorem danych osobowych jest Poradnia Lekarzy Rodzinnych
sp. z o.o. (ul. Leszczynowa 14, 03-197 Warszawa)
Inspektorem Ochrony Danych jest Artur Kacprzak, biuro@xyz.edu.pl. Przetwarzanie danych osobowych będzie się odbywać na podstawie zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie) w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być firmy przetwarzające dane osobowe na rzecz Administratora danych. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla świadczenia usługi. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, wniesienia sprzeciwu. Posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznaje Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy ogólnego rozporządzenia. Podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wskazanego celu.